JORDAHL H-BAU Systeme

Contactpersonen

Directie

.vcf
Directie

ing. Michiel Huisstede

 

+31 (0) 74 255 70 75
+31 (0) 6 531 875 31
huisstede@jordahl-hbau.nl

Administratie

.vcf
Hoofd administratie

Peter Geurts

 

+31 (0) 74 255 74 70
geurts@jordahl-hbau.nl

Techniek

.vcf
BIM manager

Gert Spijkers

 

+31 (0) 74 255 74 71
+31 (0) 6 288 899 52
spijkers@jordahl-hbau.nl
.vcf
BIM Engineer

Kees Oude Avenhuis

 

+31 (0) 74 255 74 77
oudeavenhuis@jordahl-hbau.nl
.vcf
Project Engineer

Alwin Oudelaar

 

+31 (0) 74 255 74 73
oudelaar@jordahl-hbau.nl
.vcf
Project Engineer

Mart Nijland

 

+31 (0) 74 255 70 72
mnijland@jordahl-hbau.nl
.vcf
Project Engineer

Salih Arslan

 

+31 (0) 74 255 70 76
arslan@jordahl-hbau.nl
.vcf
BIM Engineer

Gerben Nijhuis

 

+31 (0) 74 255 70 78
nijhuis@jordahl-hbau.nl
.vcf
BIM Engineer

Maarten Noordanus

 

+31 (0) 74 255 70 79
noordanus@jordahl-hbau.nl

Verkoop

.vcf
Verkoop Engineer

Rutger Vehof

 

+31 (0) 74 255 74 75
+31 (0) 6 482 290 83
vehof@jordahl-hbau.nl
.vcf
Verkoop Binnendienst, Calculatie

Patrick Neurink

 

+31 (0) 74 255 74 72
+31 (0) 6 402 358 77
neurink@jordahl-hbau.nl

Administratie en Logistiek

.vcf
Logistiek

Robert Kroese

 

+31 (0) 74 250 57 37
+31 (0) 6 288 899 78
kroese@jordahl-hbau.nl
.vcf
Magazijn

Ronald Boswinkel

 

+31 (0) 74 250 57 37
info@jordahl-hbau.nl
.vcf
Magazijn

Niek Bosma

 

+31 (0) 74 250 57 37
logistiek@jordahl-hbau.nl
 

Deze website maakt gebruik van cookies. Cookies zijn een essentieel onderdeel van de website. Door op “Ik accepteer de cookies” te klikken, gaat u ermee akkoord dat wij cookies gebruiken.

Ik accepteer de cookies.